پشتیبانی و دانلود ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

s f

اطلاعات تماس
ایران - زنجان ، خیابان فوتون
ساختمان مرکز تجارت جهانی
youremail@yourdomain.com
123456789 98+
ما را دنبال کنید

شرکت ماه سرویس

بررسی یخچال امرسان

آشنایی با یخچال فریزر امرسان و ویژگی های آن

یخچال امرسان : شرکت امرسان یکی بهترین و بزرگ ترین تولید کنندهای یخچال در بین برندهای ایرانی است. این کمپانی کار خود را از سال 1360 شروع کرده و نسب به دیگر رقبای خود دارای سابقه دیرینه است .

بررسی یخچال امرسان

این کمپانی با بهره بردن داز تکنولوژی دنیا محوصلات خود را عرضه کرده و به مشتریان ارائه می‌دهد. این یخچال هاییی که امرسان عرضه می‌کنند دارای گارانتی 3 الی 10 ساله می‌باشد. در ادامه به طور کامل تر این یخچال را بررسی می‌کنیم.

بررسی جامع یخچال فریزر امرسان

یخچال فریزر امرسان با توجه به سلیقه شما دارای امکانات متنوعی می‌باشد این شرکت از یخچال کاما ساده تا یخچال به طور کامل هوشمند را ارائه می دهد. یخچال فریزرهای امرسان دارای رنگ بندی های گوناگونی می باشند.

شما در هنگام خرید با مدل های متنوعی از این یخچال و فریزر روبه رو می‌شوید مانند فریز در بالا و یا فریزر در پایین و یا حتی ساید بای ساید با توجه بع نیاز خود می توانید یخچال مور نظر را انتخاب نمایید.

دیگر ویژگی‌ بسیار خوب یخچال فریزر امرسان خدمات پس از فروش آن می باشد که به آسانی با مراجعه به سایت اینترنتی می توانید راجب عیب و مشکل یخچال مشاوره گرفته و تعمیر کار متخصص را دریافت نمایید.

این شرکت خدمات و کالا خود را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه عرضه می‌کند. این شرکت ادعا بسیاری در ساخت و تولید یخچال داشته و در ساخت یخچال های خود از بهترین متریال موجود استفاده می کند.

شعار همیشه این کمپانی زیبا، جادار، مطمئن، می باشد. همچنینن دیگر مزایا این یخچال قیمت خوب، خدمات پس از فروش، دارای نمایندگی. ممکن است پس از مدتی استفاده از این یخچال دچار مشکلاتی شوید که در ادامه به طور کامل مشکلات و نحوه رفع آن ها را بررسی می کنیم.

مشکلات یخچال فریزر امرسان و نحوه ریست کردن آن

اگر بخواهیم بگوییم که یخچال فریزر از مهم ترین وسیله آشپزخانه می باشد اصلا هیچ اغراقی نکرده ایم. هب وجود آمدن کوچک ترین مشکل در یخچال فریزر ممکن است سبب استرس زیادی برای شما شود.

در طول مدت استفاده از این یخچال ممکن است اسکلاتی و یا عیب هایی پیش بیایید که در عملکرد صحیح یخچال اختلال ایجاد نمایید. بعضی از این مشکلات و ایرادات تخصصی بوده و نیازمند یک تعمیر کار متخصص و مجرب است گاهی اوقات نیز بسیار جزئی است به گونه ای که با چند روش ساده می توان آن را رفع کرد.

حوه ریست کردن یخچال فریزر امرسان

  1. ابتدا برد یخچال فریزر خود را با استفاده از کلید power خاموش نمایید.
  2. با انگشت خود کلید super را نگه داشته و با انگشت دیگر خود دکمه power را فشار بدهید.
  3. پس از کمی مکث، کلمه se بر روی صفحه‌نمایش ظاهر شده. در این مرحله برد به مرحله سرویس تست وارد می‌شود.
  4. در این صورت، با هر دفعه فشار دادن دکمه SUPER قطعات گوناگون یخچال فریزر با عبارات مختلف به ظاهر می شود و وارد عمل می‌شود.
  5. در این حالت یخچال فریزر شما ریست شده و فعالیت خود را دوباره شروع می کند.

یخچال فریزر امرسان

علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان

در برخی از موارد شما با موضوعی به اسم ارور درجه مواجه می شوید.

که در این هنگام لازم می باشد که دلیل چشمک زدن یخچال فریزر مشخص شود. در صورت دلیل اصلی چشمک زدن درجه یخچال، خراب بودن سنسورهای حساس یخچال می باشد. در این بخش می خواهیم دلیل این مشکلات و را حل برای برطرف کرده آن ها را ارائه دهیم.

اصلی‌ترین دلیل چشمک زدن درجه یخچال امرسان

هنگامی که یخچال فریزر به تازگی شروع به کار کردن کرده است. دمای آن با سرعت روبه افزایش می باشد که به همین علت صفحه نمایش شروع به چشمک زدن می کند.

زمانی که به دمایی که شما می خواهید می رسد چشمک زدن خود را متوقف کرده. پس دلیل چشمک زدن درجه یخچال امرسان تنظیم نبودن دمای یخچال است.

یکی دیگر از علت های که ممکن است سبب چشمک زدن درجه یخچال شود ریست کردن آن می باشد. به این دلیل که در هنگام ریست کردن تنظیم دمای یخچال به طور کامل بهم می ریزد.

و تا تنظیم شدن دوباره شروع به چشمک زدن می کند. بنابراین اگر پس از گذشت مدتی بعد از تنظیم نیز دیدید که بازهم چشمک می زند. توصیه می شود حدود نیم ساعت یخچال را از برق بکشید. و بعد دوباره به برق متصل نمایید.

و صبر کنید تا به تنظیمات مشخص شده برسد. اگر با تمام راهدحل ها مشکل رفع نشد پس به یک تعمیر کار نیاز دارید.

نحوه تمیز کردن یخچال

چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان به علت نقص قطعات

۱-سنسور فریزر یخچال امرسان
اگر سنسور فریزر که باعث یخ زدن در فضای فریزر می شود دچار مشکل شود باعث چشمک زدن درجه یخچال می شود. که این مشکل می تواند از خرابی سوکت سنسور و یا قطعی مدار برق و اتصال کوتاه و با خراب شدن آن باشد. که در این حالت باسد قطعه مورد نظر تعویض و یا تعمیر شود.

۲-یخ‌ ساز و یا سنسور یخ ‌ساز یخچال امرسان
یخ‌ساز و سنسور اگر دچار نقص شود می توانند سبب چشمک زدن شود. قطعات یخ پران، تعدیل‌کننده یخ و خارج کننده یخ اگر دچار نقص شوند قابل تعویض می باشند. همچنین سنسور یخ‌ساز که دستور یخ سازی را انجام می دهد. امکان دارد بقاعث چشمک زدن شود که بازهم این مورد باید بررسی شود در بعضی از مواقع احتمال دارد سوکت خراب شده باشد و یا اتصالات خراب شده باشند که این موارد را باید تعمیر کار تشخیص داده و درست کند.

۳-محفظه جادویی

این سنسور به صورت اتوماتیک تنظیم دمای یخچال را به انجام می دهد. و سبب برفک‌زدایی و نگهداری از میوه‌ و سبزی‌ه در دمای 3 درجه سانتی ‌گراد می‌شود. بنابراین اگر، علت چشمک زدن درجه یخچال این محفظه جادویی باشد هنگامی اتفاق خواهد افتاد که از -58 درجه فارنهایت کمتر بشود و بیش از 150 درجه فارنهایت باشد. و یا بعضی از قطعات و یا اتصالات دچار نقص شده باشند که در این صورت دچار تعمیر و تعویض هستند.

۴-سنسور و سیستم برفک‌زدایی یخچال امرسان

اگر دمای این سنسور کمتر از-57 درجه فارنهایت و یا بیش از 150 درجه فارنهایت باشد درجه یخچال چشمک می‌ زند. البته در بعضی از مواقع نیز نقص در قطعات این قسمت از یخچال فریزر نیز باعث چشمک زد می‌شود. اگر برفک‌زدایی یخچال بیشتر از -80 ساعت طول بکشد درجه یخچال شروع به چشمک زدن می کند.

۵-فن یخچال فریزر امرسان

فن یخچال اگر دچار نقص شود و از کار بیوفتد و یا قطعی در سیستم آن باشد و یا موتور فن خراب باشد می تواند یکی از دلایل چشمک زدن درجه یخچال باشد.

مدل و ظاهر یخچال امرسان

یخچال های جدید امرسان در شکل و ظواهر گوناگونی تولید می شوند. رایج ترین مدل های این برند عبارت می باشند از : یخچال‌های ساید بای ساید، یخچال‌هایی با فریزر در بخش بالایی و یخچال‌هایی با فریزر در قسمت پایین. هر کدام از این مدل ها دارای یک سری نقاط قوت و ضعف هستند. مدل های ساید بای ساید این برند دارای درب های کوچک‌تری می باشند، و هنگامی که باز می شوند، فضای بسیار کمتری را اشغال می نمایند، ولی چیزهای بزرگ مانند جعبه های بزرگ پیتزاو.. در آن نمی توان قرار داد.

یخچال های قدیمی این برند که فریزر آن ها در قسمت بالایی یخچال است دارای قیمت بسیار پایینی می باشند.

یخچال های جدید انرژی بسیار کمتری را نسبت به مدل های قدیمی مصرف می کنند. یخچال هایی را خریداری کنید د که دارای برچسب ستاره ای انرژی هستند. بهتر است بدانید که یخچال ایرانی امرسان نیز این مزیت را دارد که از دستور های بهینگی سخت پیروی کند و همین باعث طول عمر بیشتر یخچال شما شده و برای شما هزینه کمتری در پی دارد و نکته دیگر اینکه گازهای گلخانه را کاهش می دهد.

ابعاد یخچال امرسان

اگر نتوانید یخچال را در فضای آشپزخانه خود جای دهید حتثی اگر بهترین مدل یخچال نیز باشد و دارای بهترینن ویژگی ها باشد شما را راضی نمی کند. بیشتر یخچال‌ها میان دو پیشخوان جای می‌گیرند، بنابراین حتما در هنگام خرید به عرض آن توجه کنید. همننین به عمق نیز برای باز سدن درب یخچال باید توجه داشته باشید. . اگر فضای مورد نظر شما عمق مناسب و کافی را نداشته باشد و مانع سر راه باشد پس مناسب نیوده و باید به دنبال یخچالی با عمق کم باشید.

ظاهر یخچال ایرانی امرسان

هرساله یخچال هایی با ظاهر هاثی جدید و متفاوت در بازار عرضه می شوند. در میان این ها فولاد ضدزنگ هنوز هم بهترین و پر طرفدارترین گزینه است. به ویژه از زمانی که مدل ضدلکه‌ی آن نیز به بازار عرضه شد. ولی مدل های جدیدتر مانند فولاد ضدزنگ مشکی و برنزی نیز در حال حاظر دارای طرفداران زیادی هستند. علاوه بر این مواردی که ذکر کردیم ظاهرهای جدید، ظاهرهای کلاسیک سفید و مشکی هم در بعضی آشپزخانه ها دیده می شود و بسیار شیک و زیبا به نظر می آید. بنابراین اگر به دنبال ظاهری شیک و خاص می باشید، می توانید بعضی از مدل های ادغام شده را به که با کابینت های آشپزخانه شما هماهنگ هستند خریداری کنید.

 

ارسال نظر